Ogłoszenie o pracę

Hydrosfera Józefów Sp. z o.o.
Stanowisko : Mistrz ds. eksploatacji oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej.
Miejsce pracy: Józefów
Wymagania
• wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe,
• dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat. B
• brak przeciwwskazań przy pracy poniżej i powyżej 3 m,
• brak przeciwskazań do pracy przy monitorze,
• brak przeciwskazań do pracy w kontakcie ze ściekami i osadami,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• właściwe gospodarowanie powierzonymi składnikami majątku Spółki oraz zabezpieczenie ich przed zniszczeniem lub kradzieżą,
• umiejętności kierowania zespołem pracowników,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• kształtowanie właściwej atmosfery w miejscu pracy.
Główny zakres obowiązków:
• znajomość funkcjonowania technologii oczyszczalni ścieków,
• znajomość budowy urządzeń do mechanicznego i biologicznego oczyszczania ścieków,
• znajomość działania przyrządów kontrolno-pomiarowych,
• nadzór nad eksploatacją i obsługą maszyn, urządzeń, instalacji oczyszczalni ścieków i przepompowniach na sieci kanalizacyjnej,
• kontrolowanie i utrzymanie określonego procesu technologicznego oczyszczania ścieków i przeróbki osadów,
• nadzór nad utrzymaniem we właściwym stanie technicznym przynależnych obiektów, maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji technologicznych, w tym: montażu, demontażu, napraw oraz czyszczenia i mycia, zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcjami,
• nadzór nad przygotowaniem i zabezpieczeniem stanowisk pracy dla brygad remontowych na oczyszczalni ścieków i na obiektach sieci kanalizacyjnej,
• nadzór nad terminowością przeglądów serwisowych poszczególnych urządzeń zgodnie z DTR,
• nadzór i planowanie remontów bieżących, średnich i kapitalnych urządzeń.
• wystawianie faktur VAT w ramach potrzeb Grupy eksploatacji oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej,
• weryfikacja faktur pod względem zgodności danych rzeczowo-finansowych,
• prowadzenie racjonalnej gospodarki energią elektryczną,
• opracowywanie planów remontowych i naprawczych.

Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji ( 6.500 – 7.000 tyś brutto ),
• kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne,
• praca w stabilnym przedsiębiorstwie,
• współpraca z profesjonalnym zespołem ludzi,
• dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia,
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wypoczynku).
Aplikacje prosimy przesyłać na email: sekretariat@hydrosfera-jozefow.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie Spółki w zaklejonej kopercie.
W tytule wiadomości prosimy napisać: „Rekrutacja – Mistrz ds. eksploatacji oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej”
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem danych osobowych jest Hydrosfera Józefów Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie (05-420) przy ul. Drogowców 20.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem naboru na wolne stanowisko pracy.
Całość ogłoszenia z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej Hydrosfery Józefów Sp. z o.o.

Załączniki:
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Close Menu