Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy firmą odpowiedzialną. Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania są ściśle powiązane ze środowiskiem. Widzimy, jak bardzo to co robimy ma wpływ na nasze otoczenie. W naszym codziennym funkcjonowaniu jest kilka dużych obszarów wymagających od nas odpowiedzialnego podejścia do tego co robimy i w ich obszarze działamy proaktywnie.

oszczędzamy wodę

Oszczędzamy wodę

Dużo robimy, by woda nie była marnowana. Wprowadzamy systemy dzięki którym o awariach wiemy dużo wcześniej lub nawet jesteśmy w stanie je przewidzieć. Dzięki temu ograniczamy straty wody wynikające z uszkodzeń i innych nieprzewidzianych zdarzeń

Minimalizujemy nasz wpływ na środowisko

Staramy się, by jak najwięcej energii wykorzystywanej w Hydrosferze Józefów pochodziło ze źródeł odnawialnych.

dwa drzewa pod parasolem
jabłko

Promujemy zdrowy styl życia

Woda jest doskonałym składnikiem zdrowej diety. Warto ją pić, by wzmacniać i oczyszczać organizm.

Jesteśmy widoczni w życiu Józefowa

Wspieramy inicjatywy prowadzące do  zdrowszego stylu życia, zachęcamy do oszczędzania wody i picia tej, która pochodzi z bezpiecznych źródeł.

jesteśmy obecni na wydarzeniach

Hydrosfera zawsze chętnie bierze udział w ważnych wydarzeniach naszego Miasta

Hydrosfera otwarta dla dzieci

Z inicjatywy Spółki prowadzone są zajęcia edukacyjne dla dzieci w cyklu „Skąd się bierze woda w kranie” . Uczniowie wraz z opiekunami mają okazję zapoznać się z technologią uzdatniania wody i obejrzeć urządzenia pracujące na stacji.

Nasze działania

Jesteśmy firmą otwartą dla wszystkich!

Hydrosfera wzięła udział w projekcie „TU JEST OK” i otrzymała certyfikat miejsca bez barier, przyjaznego osobom niepełnosprawnym. Projekt miał na celu wizualizację miejsc użyteczności publicznej dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Więcej na temat projektu tutaj.
Close Menu