Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy firmą odpowiedzialną. Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania są ściśle powiązane ze środowiskiem. Widzimy, jak bardzo to co robimy ma wpływ na nasze otoczenie. W naszym codziennym funkcjonowaniu jest kilka dużych obszarów wymagających od nas odpowiedzialnego podejścia do tego co robimy i w ich obszarze działamy proaktywnie.

oszczędzamy wodę ikona kranu ze spadającą przekreśloną kroplą

Oszczędzamy wodę

Dużo robimy, by woda nie była marnowana. Wprowadzamy systemy dzięki którym o awariach wiemy dużo wcześniej lub nawet jesteśmy w stanie je przewidzieć. Dzięki temu ograniczamy straty wody wynikające z uszkodzeń i innych nieprzewidzianych zdarzeń

Minimalizujemy nasz wpływ na środowisko

Staramy się, by jak najwięcej energii wykorzystywanej w Hydrosferze Józefów pochodziło ze źródeł odnawialnych.

ikona dwa drzewa pod parasolem
ikona jabłko

Promujemy zdrowy styl życia

Woda jest doskonałym składnikiem zdrowej diety. Warto ją pić, by wzmacniać i oczyszczać organizm.

Jesteśmy widoczni w życiu Józefowa

Wspieramy inicjatywy prowadzące do  zdrowszego stylu życia, zachęcamy do oszczędzania wody i picia tej, która pochodzi z bezpiecznych źródeł.

ikona stoisko w plenerze w pełnym słońcu

Hydrosfera zawsze chętnie bierze udział w ważnych wydarzeniach naszego Miasta

Hydrosfera otwarta dla dzieci

Z inicjatywy Spółki prowadzone są zajęcia edukacyjne dla dzieci w cyklu „Skąd się bierze woda w kranie” . Uczniowie wraz z opiekunami mają okazję zapoznać się z technologią uzdatniania wody i obejrzeć urządzenia pracujące na stacji.

Nasze działania

Jesteśmy firmą otwartą dla wszystkich!

Hydrosfera wzięła udział w projekcie „TU JEST OK” i otrzymała certyfikat miejsca bez barier, przyjaznego osobom niepełnosprawnym. Projekt miał na celu wizualizację miejsc użyteczności publicznej dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Więcej na temat projektu tutaj.
Close Menu
Skip to content