Zapraszamy na Festiwal Otwarte Ogrody

Zapraszamy na Festiwal Otwarte Ogrody

Pod hasłem „Mała retencja – Przygotowanie do zmian klimatycznych” Hydrosfera Józefów po raz kolejny pragnie włączyć się w obchody FESTIWALU OTWARTE OGRODY. Zapraszamy na parking przy wjeździe do Oczyszczalni Ścieków w Józefowie (od strony Świdra), gdzie będzie można uzyskać informacje na temat ekologicznych działań Spółki w zakresie zaopatrzenia w wodę i przy odbiorze ścieków. Opowiemy jak dobrze gospodarować wodą w warunkach domowych i zaprosimy do degustacji naszej smacznej wody serwowanej z saturatora retro. Dla dzieci nie zabraknie kolorowanek, konkursów plastycznych oraz słodyczy i balonów!                                 

Dodatkową atrakcją będzie możliwość wejścia na teren Oczyszczalni Ścieków. Z uwagi na bezpieczeństwo zwiedzających zaplanowano, że wejście do obiektu pod nadzorem pracowników Hydrosfery odbywać się będzie w grupach maksymalnie 20-osobowych, w godzinach: 1115, 1215, 1315

W programie zwiedzania: obieg wody w przyrodzie, zapoznanie z technologią oczyszczania ścieków, przygotowanie do zmian klimatycznych, wirtualna wycieczka po niedostępnych miejscach oczyszczalni oraz spacer ścieżką edukacyjną na terenie OŚ.
Aby zwiedzanie przebiegało sprawnie, zachęcamy do zgłaszania się do nas z informacją, o której godzinie chcielibyście Państwo nas odwiedzić. Czekamy na zgłoszenia pod adresem   sekretariat@hydrosfera-jozefow.pl lub tel. 22 780 06 40.  Dzięki temu zorientujemy się jakie jest zainteresowanie naszą akcją i będziemy mogli odpowiednio rozplanować grupy zwiedzających. Zwracamy uwagę, że przed wejściem na teren Oczyszczalni Ścieków, ze względów bezpieczeństwa oraz ubezpieczenia imprezy, konieczne będzie okazanie dowolnego  dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 

ORGANIZATOR/MIEJSCE: Hydrosfera Józefów sp. z o.o., Oczyszczalnia Ścieków ul. Jarosławska 35.

Close Menu
Skip to content