XII Festiwal Otwarte Ogrody – zapraszamy do zwiedzania Oczyszczalni

XII Festiwal Otwarte Ogrody – zapraszamy do zwiedzania Oczyszczalni

Pod takim hasłem Hydrosfera Józefów po raz kolejny pragnie włączyć się w obchody FESTIWALU OTWARTE OGRODY. Zapraszamy na parking przy wjeździe do Oczyszczalni Ścieków w Józefowie (od strony Świdra), gdzie będzie można uzyskać informacje na temat ekologicznych działań Spółki w zakresie zaopatrzenia w wodę i przy odbiorze ścieków. Opowiemy jak dobrze gospodarować wodą w warunkach domowych i zaprosimy do degustacji naszej smacznej wody serwowanej z saturatora retro. Dla dzieci nie zabraknie kolorowanek, konkursów plastycznych oraz słodyczy i balonów!                                 

Dodatkową atrakcją będzie możliwość wejścia na teren Oczyszczalni Ścieków. Z uwagi na bezpieczeństwo zwiedzających zaplanowano, że wejście do obiektu pod nadzorem pracowników Hydrosfery odbywać się będzie w grupach maksymalnie 20-osobowych, o pełnych godzinach (wejście na teren oczyszczalni o godzinie 1200, 1300, 1400, 1500). W programie zwiedzania: obieg wody w przyrodzie, wirtualna wycieczka po niedostępnych miejscach oczyszczalni, spacer ścieżką edukacyjną na terenie OŚ i ciekawostki techniczne.


Aby zwiedzanie przebiegało sprawnie, zachęcamy do zgłaszania się do nas z informacją, o której godzinie chcielibyście Państwo nas odwiedzić. Czekamy na zgłoszenia pod adresem sekretariat@hydrosfera-jozefow.pl  lub tel. 22 780 06 40. Dzięki temu zorientujemy się jakie jest zainteresowanie naszą akcją i będziemy mogli odpowiednio rozplanować grupy zwiedzających. Zwracamy uwagę, że przed wejściem na teren Oczyszczalni Ścieków, ze względów bezpieczeństwa oraz ubezpieczenia imprezy, konieczne będzie okazanie dowolnego  dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 

ORGANIZATOR/MIEJSCE: Hydrosfera Józefów sp. z o.o., Oczyszczalnia Ścieków ul. Jarosławska 35.

55-lecie miasta Józefów
Close Menu
Skip to content